Oferujemy szkolenia i warsztaty

Prowadzimy szkolenia i warsztaty z kluczowych narzędzi wspierających testowanie. Specjalizujemy się w narzędziach do automatyzacji i zarządzania procesem testowym. Posiadamy doświadczenia w automatyzacji aplikacji webowych, desktopowych, wbudowanych i mobilnych. Nasi trenerzy to eksperci, którzy na co dzień używają poszczególnych narzędzi i są w stanie rozwiązać najbardziej skomplikowane problemy.

W warsztatach największy nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne i pracę z narzędziem. Praktyka to najczęściej ponad 80% czasu warsztatu.
Zależy nam aby każda osoba była zadowolona z warsztatów, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Program warsztatów często dostosowujemy do potrzeb i środowiska klienta.

W celu realizacji szkoleń w innych terminach prosimy o kontakt z nami. Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte.

Kalendarium szkoleń i warsztatów 2014

Automatyzacja testów funkcjonalnych HP QuickTest Professional 11

Automatyzacja testów przyspiesza cykl testowania i polepsza jakość testowanego oprogramowania. Tworząc testy automatyczne jesteśmy w stanie w bardzo szybkim czasie wykonać testy regresji całego produktu lub wybranej części.
Na szkoleniu poznamy teorie z zakresu automatyzacji testów. Nauczymy się tworzyć skrypty testów automatycznych za pomocą narzędzia HP QuickTest Professional 11. Podczas szkolenia będziemy automatyzować aplikacje webowe i desktopowe.

Najbliższe terminy :

DataCzas trwaniaMiejsceCena nettoSzczegóły
Zapytaj o termin2 dniWrocław2500 złZobacz
Zapytaj o termin2 dniWarszawa2500 złZobacz
Zapytaj o termin2 dniKraków2500 złZobacz

Zarządzanie projektami i testami za pomocą HP ALM 11

Organizacja projektu i zarządzanie testami to jeden z czynników, który jest odpowiedzialny za sukces każdego projektu IT. Na szkoleniu nauczmy się zarządzać projektami, wymaganiami, testami, monitorować postępy prac i tworzyć zaawansowane raporty. Utworzymy wersje, cykle, wymagania, plany testów. Stworzymy , uruchomimy testy i zaraportujemy powstałe w aplikacjach błędy. Warsztaty będą wyglądały jak praca na rzeczywistym projekcie.

Najbliższe terminy :

DataCzas trwaniaMiejsceCena nettoSzczegóły
Zapytaj o termin2 dniWrocław2800 złZobacz
Zapytaj o termin2 dniWarszawa2800 złZobacz
Zapytaj o termin2 dniKraków2800 złZobacz
Zapytaj o termin2 dniWarszawa2800 złZobacz

Testy usług sieciowych HP UFT 11.50

Testy usług sieciowych to bardzo ważny element testów każdego systemu IT. Aktualnie prawie każda firma korzysta z rozwiązań opartych na usługach sieciowych. Aby aplikacja zorientowana na usługi przynosiła firmie znaczące korzyści, musi być funkcjonalna ,wydajna a co najważniejsze dobrze przetestowana.
Na szkoleniu poznamy teorie z zakresu testów integracyjnych i usług sieciowych. Na warsztatach wykonany automatyczne testy aplikacji z użyciem testów usług sieciowych (API).  W warsztatach wykorzystamy komercyjne narzędzie HP UFT 11.50. Będziemy pracować z protokołami SOAP I REST.

Najbliższe terminy

DataCzas trwaniaMiejsceCena nettoSzczegóły
Zapytaj o termin3 dniWarszawa3500 złZobacz
Zapytaj o termin3 dniWrocław3500 złZobacz
Zapytaj o termin3 dniKraków3500 złZobacz

Testy usług sieciowych przy użyciu narzędzia SoapUI

Na szkoleniu zostanie przekazana wiedza z zakresu testów integracyjnych i usług sieciowych. Wykorzystamy darmowe narzędzie SoapUI i nauczymy się tworzyć zautomatyzowane testy usług sieciowych z wykorzystaniem protokołów SOAP I REST.

Najbliższe terminy

DataCzas trwaniaMiejsceCena nettoSzczegóły
Zapytaj o termin2 dniWarszawa, Wrocław, Kraków2500 złZobacz

Automatyzacja testów aplikacji mobilnych przy pomocy narzędzi open-source

Rynek aplikacji mobilnych rozwija się bardzo dynamicznie. Aktualnie w marketach dostępnych jest ponad 2 miliony aplikacji dla platform iOS i Android. Każda aplikacja dostępna w markecie powinna być dobrze przetestowana. Aby zwiększyć jakość i obniżyć koszty powstawania aplikacji mobilnych możemy zastosować automatyzacje testów.

Celem szkolenia jest przekazanie eksperckiej wiedzy uczestnikom z zakresu tworzenia automatycznych testów w języku Ruby przy wykorzystaniu open sourcowego frameworka Appium.
Poznamy zasady, metody i najlepsze praktyki tworzenia skryptów testów automatycznych.
Testy będą działać na fizycznych urządzeniach (iOS/Android) podpiętych do stacji roboczej. Podczas warsztatów będziemy automatyzować testy dla aplikacji natywnych i webowych. Na koniec warsztatów przygotujemy końcowy raport z testów. 

Najbliższe terminy

DataCzas trwaniaMiejsceCena nettoSzczegóły
Zapytaj o termin2 dniWarszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk2900 złZobacz

Pełna automatyzacja testów funkcjonalnych (GUI/API ) przy użyciu narzędzia HP UFT 11

Na szkoleniu poznamy teorie z zakresu automatyzacji , testów integracyjnych i usług sieciowych. Na warsztatach wykonany pełną automatyzacje aplikacji z użyciem testów usług sieciowych (API) oraz warstwy interfejsu użytkownika (GUI). W warsztatach wykorzystamy komercyjne narzędzie HP UFT 11.50

Najbliższe terminy

DataCzas trwaniaMiejsceCena nettoSzczegóły
Zapytaj o termin5 dniWarszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk4200 złZobacz

Automatyzacja aplikacji webowych przy użyciu Selenium WebDriver

Selenium to najpopularniejsze narzędzie do automatyzacji aplikacji webowych. Celem szkolenia jest przekazanie eksperckiej wiedzy uczestnikom z zakresu tworzenia skryptów testów automatycznych Selenium / Web Driver i metodyk automatyzacji testów. Poznamy zasady, metody i najlepsze praktyki tworzenia skryptów testów automatycznych dla aplikacji webowych.

Najbliższe terminy

DataCzas trwaniaMiejsceCena nettoSzczegóły
Zapytaj o termin2 dniWarszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk2800 złZobacz

Automatyzacja testów funkcjonalnych przy użyciu narzędzia TestComplete

Automatyzacja testów przyspieszają cykl testowania i polepszają jakość testowanego oprogramowania. Tworząc testy automatyczne jesteśmy w stanie w bardzo szybkim czasie wykonać testy regresji całego produktu lub wybranej części.
Szkolenie wprowadzi uczestników w zagadnienia związane z automatyzacja testów aplikacji webowych i desktopowych. Uczestnicy nauczą się tworzyć uniwersalne testy automatyczne w narzędziu TestComplete, które będą dostosowane do zmieniających się funkcjonalności w aplikacjach i systemach.

Najbliższe terminy

DataNazwa szkoleniaCzas trwaniaMiejsceCena nettoSzczegóły
Zapytaj o terminSmartBear TestComplete2 dniWarszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk3000 złZobacz

Sale Szkoleniowe

sala_waw szkolenia i warsztaty Szkolenia i warsztaty sala waw

sala_wro szkolenia i warsztaty Szkolenia i warsztaty sala wro