Tworzymy zespół ekspertów

Jesteśmy zespołem kilkudziesięciu ekspertów, którzy na co dzień używają poszczególnych narzędzi i są w stanie rozwiązać najbardziej skomplikowane problemy. Specjalizujemy się w narzędziach do automatyzacji i zarządzania procesem testowym. Posiadamy doświadczenia w automatyzacji aplikacji webowych, desktopowych, wbudowanych i mobilnych.

  • Posiadamy program rozwoju kompetencji w obszarze QA,
  • Mamy doświadczenia w obszarze wytwarzania aplikacji oraz analizy technicznej / biznesowej,
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenia w automatyzacji testów,
  • Wdrażaliśmy procesy automatyzacji testów w największych korporacjach.

Zasoby

Wrocław

66%

Warszawa

50%

Trenerzy :

Michał Mincberg

Michał Mincberg

Quality Manager

Z SMT Software związany od 2011 roku na stanowisku Inżyniera Zapewnienia Jakości. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w testach potwierdzone certyfikatem ISTQB. Pracował przy dużych projektach dla klientów z sektora publicznego, bankowego, ubezpieczeniowego i telekomunikacyjnego.Pracując dla największych korporacji zdobył bardzo bogate doświadczenie w testach automatycznych, funkcjonalnych i integracyjnych. Aktualnie w grupie SMT SA odpowiedzialny jest za rozwój i budowanie marki Quallab, która specjalizuje się w świadczeniu usług Kontroli jakości i audytów IT.

Łukasz Lisowski

Łukasz Lisowski

Software Development Engineer in Test

Posiada ponad 6 letnie doświadczenie w obszarze testów. Jako osoba z wieloletnim doświadczeniem wykazuje się szeroką wiedzą dotycząca narzędzi do automatyzacji testów. Wyróżnia się wysokimi kwalifikacjami technicznymi (tworzenie zaawansowanych rozwiązań i środowisk do automatyzacji testów). Projekty w jakich brał udział Łukasz były realizowane na potrzeby klientów z różnych branż. Aktualnie zajmuje się automatyzacją testów na dużym projekcie integracyjnym dla jednego z największych banków Polsce.

Łukasz Lisowski

Łukasz Lisowski

job position

asdasdasd